Şifre Yönetim ve Oluşturma

Güvenli Şifre Oluşturma ve Saklama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.1 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Semih DURAN
Şifre Yönetim ve Oluşturma programını kullanarak 30 karaktere kadar şifreler üretebilir ve şifrelerinizi güvenli bir şekilde program veritabanında saklayabilirsiniz.
Şifre Yönetim ve Oluşturma programını kullanarak 30 karaktere kadar şifreler üretebilir ve şifrelerinizi güvenli bir şekilde program veritabanında saklayabilirsiniz.

Oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yazılımda bulunan şifre üretme formunu kullanarak kendi belirleyeceğiniz karakter sayısı kadar içerisinde A-Z, a-z ve 0-9 değerleri olacak şekilde güvenli şifreler oluşturabilirsiniz. Ayrıca program arayüzünde göreceğiniz yeni şifre üret butonunu kullanarak sınırsız sayıda yeni şifreler de üretebilirsiniz. Program ile ürettiğiniz şifreleri özellikle internet bankacılığı ya da kablosuz ağ güvenliğiniz için kullanabilirsiniz.

Program veritabanına kayıt edilen şifrelerinize erişmek için tanımlamış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile giriş yapabilir, giriş yaptıktan sonra kayıtlı olan tüm kullanıcı adı ve şifrelerinizi listeli bir şekilde görebilir, veritabanına yeni bilgiler ekleyebilir, kayıtlı olan bilgilerden istediğinizi silebilir ya da mevcut şifreleriniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Program kurulumundan sonra ilk çalıştırdığınızda varsayılan kullanıcı adı: yonetici ve şifre: 12345 olarak ayarlanmıştır. Bu nedenle programa giriş yaptıktan sonra bu kullanıcı adı ile şifrenizi güvenliğiniz için değiştiriniz.
Daha Fazla Göster
Şifre Yönetim ve Oluşturma indir